Užití webu

Užití webu

Autorství

Veškeré texty, fotografie a jiná data na webových stránkách www.papi-knives.com jsou předmětem vlastnictví firmy RBCS nebo majitele těchto stránek ve smyslu Autorského zákoníku ČR 398/2006 Sb., a jejich neautorizované použití může být postiženo v souladu s tímto zákoníkem a Občanským Zákoníkem ČR 40/1964 Sb. včetně novelizací.

Pravidla knihy návštěv

Prosíme Všechny uživatele knihy návštěv, aby nepoužívali neslušné nebo zákon porušující (rasistické apod.) výrazy a nevkládali do příspěvků e-mailové adresy ani internetové odkazy na jiné stránky (k tomuto účelu jsou určena veřejná diskuzní fóra). V případě porušení těchto jednoduchých pravidel si provozovatel těchto stránek vyhrazuje právo takový příspěvek smazat a podle závažnosti popřípadě i znemožnit uživateli vkládání dalších příspěvků.

Tato pravidla slouží předevsím k ochraně slušných uživatelů.
Děkujeme za pochopení.

Ochrana osobních údajů

Majitel těchto www stránek neshromažďuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu, kromě případů, kdy osoba sama poskytne tato data dobrovolně. Takováto data mohou být získána v případě, kdy se osoba dobrovolně zaregistruje za účelem zasílání novinek e-mailem. Jakékoliv osobní informace identifikující konkrétní osobu nebudou prodány ani jinak poskytnuty třetí straně.

Uživatelé by si měli být vědomi skutečnosti, že některé informace o uživatelích mohou být automaticky sbírány v průběhu standardních operací na straně serveru (údaje určené k tvorbě a analýze statistik návštěvnosti stránek jako např. IP adresa, čas návštěvy, příchozí adresa, apod.) a také použitím cookies.

Na žádost uživatele podnikne majitel stránky veškeré přiměřené kroky k odstranění všech osobních dat daného uživatele.